Čistenie wap technikou

čistenie wap technikou

Výškové budovy s rozsiahlymi sklenými plochami sú čoraz bežnejšou súčasťou aj menších miest a sídel. Bez ohľadu na výšku budovy, pri inštalácii neotvárateľných okien je potrebné zabezpečiť tiež čistenie týchto plôch. Umývanie z vonkajšej strany sa tak realizuje formou výškových prác.

Veľmi častým spôsobom, ako sa účinne zbaviť nečistôt nielen na sklenených plochách, ale aj iných povrchoch, je použitie wap techniky. Jedná sa o prístroje, ktoré produkujú vysokotlakový prúd vody. Jeho sila rýchlo a účinne zbavuje povrchy usadených nečistôt a nánosov.

Prečo si vybrať čistenie pomocou wap techniky?

  • Široká škála použitia. Wap techniku je možné využiť pre širokú škálu povrchov ktoré je potrebné očistiť. Strechy, fasády, priemyselné konštrukcie, dlažby či mnohé iné znečistené povrchy.
  • Vysoká miera účinnosti. Vysokotlakový prúd vody si dokáže poradiť aj so škárami či nerovnosťami povrchu. Veľmi sa hodí pri čistení priemyselných priestorov, vodojemov či iných ťažko prístupných miest, kde by iné druhy čistenia boli menej úspešné.
  • Časová úspora. Čistenie pomocou wap techniky je nielen vysoko účinné ale aj rýchle. Takáto efektivita vykonaných prác v konečnom dôsledku znamená aj výhodnejšiu cenu pre zákazníka.
čistenie wap technikou

Aj vy máte problém s ťažko dostupnými plochami vo výškach, ktoré potrebujete vyčistiť? Kontaktuje RSJ Services a my sa o čistenie vašich plôch postaráme.