služba čistenie wap technikou

Veľmi častým spôsobom, ako sa účinne zbaviť nečistôt nielen na sklenených plochách, ale aj iných povrchoch, je použitie wap techniky.

Viac informácií

služba demolačné práce vo výškach

Súčasťou života stavby je aj jej demolácia. Tá je obvykle jednoduchšia ako jej stavba, avšak tak isto vyžaduje odborný prístup.

Viac informácií

služba rizikové pílenie stromov

Dreviny často zasahujú do elektrického vedenia, časti budov alebo susedných pozemkov. V tomto prípade realizujeme rizikové pílenie stromov.

Viac informácií

služba natieranie striech vo výškach

Určite viete, že nový náter môže predĺžiť životnosť vašej strechy. Včasná a správna aplikácia náteru dokáže ochrániť strešnú krytinu a tým zvýšiť jej trvácnosť.

Viac informácií

služba umývanie okien vo výškach

Pravidelné čistenie vašich sklenených a iných umývateľných plôch oceníte, ak je súčasťou …

Viac informácií

služba čistenie striech vo výškach

Neustále vystavenie rôznym poveternostným vplyvom a okolitej prírode ovplyvňuje všetky materiály vrátane strešnej krytiny.

Viac informácií

montáž a demontáž reklamy vo výškach

Umiestnenie reklamy či nápisu na fasádu budov umožní ľahšiu orientáciu pre zákazníkov či klientov. Zabezpečíme montáž alebo demontáž.

Viac informácií

služba natieranie fasád konštrukcií

Medzi základné formy rekonštrukcie, ktoré za krátky čas dokážu zmeniť celkový vzhľad budovy, patrí aj natieranie fasád či konštrukcií.

Viac informácií

výškové práce ostatné

Prekonzultujte s nami vaše individuálne požiadavky.

Realizujeme rôzne práce vo výškach. Na základe záujmu klienta vieme vykonať aj špecifiky náročnejšie práce. Stačí ak nás kontaktujete a preberiete s nami vaše požiadavky.

Vyplňte náš kontaktný formulár