Natieranie striech

výškové natieranie striech

Určite viete, že nový náter môže predĺžiť životnosť vašej strechy. Včasná a správna aplikácia náteru dokáže ochrániť strešnú krytinu pred nepriaznivým pôsobením poveternostných vplyvov a tým zvýšiť jej trvácnosť. Navyše investícia do náteru je neporovnateľne nižšia než do novej strešnej krytiny.

Vaša strecha potrebuje nový náter, ak začínate pozorovať rôzne farebné zmeny pôvodného náteru. Ošetrenie povrchu strechy by ste rozhodne tiež nemali odkladať, ak sa pôvodná vrstva farby odlupuje, prípadne sa začína objavovať korózia.

Samozrejme, natieranie striech je neodmysliteľne späté s prácou vo výškach. S dnešným vybavením sa nie je problém postarať aj o šikmé strechy vo veľkých výškach s ťažkou prístupnosť, prípadne o budovy s atypicky členeným strešných povrchom. Pred samotným náterom je nevyhnutné plochu strechy očistiť, najčastejšie vysokotlakovým vodným spôsobom.

Ak zvažujete rekonštrukciu svojej strechy, obráťte sa na odborníkov so skúsenosťami. K nim sa radíme aj my. RSJ Services vám zabezpečí všetko pre kompletnú realizáciu zákazky.